Overzicht wedstrijden en resultaten leden

Onze leden zetten zich steeds enorm in en trainen om mooie resultaten neer te zetten op wedstrijden.  Hier vind je een overzicht van de wedstrijden en hun welverdiende resultaten.


29 - 30 oktober Rivierencup 2016 - Deurne

4de editie van de Rivierencup

  • Zat 29/10 : B-wedstrijd voor volgende reeksen : Novice A, Novice B, Advanced Novice, Junior, Senior
  • Zon 30/10: C-wedstrijd voor volgende reeksen : Mini's, Novices, Senior

Afhankelijk van aantal inschrijvingen op beide dagen : Pre-Miniemen, Miniemen, Young adults Bronze, Silver, Gold, Master


8 oktober :  Die Swaene Cup - Heist o/d Berg

De eerste wedstrijd van het seizoen, "Die Swaene Cup" is ondertussen afgelopen.
Hieronder de resultaten van de AKR meisjes

Bij de Miniemen Girls, groep B (6 deelnemers)

  • Michelle Dickers --> 6de plaats

Bij de Miniemen Girls, groep A (5 deelnemers)

  • Edra Geers --> 2de plaats

Bij de Novice A Girls, groep B (5 deelnemers)

  • Sofie Bovee --> 3de plaats
  • Rune Wandels --> 5de plaats

Bij de Novice A Girls, groep A (7 deelnemers)

  • Charlotte Jennes --> 3de plaats

Bij de Novice B Girls, groep B (2 deelnemers)

  • Jolien de Coster --> 2de plaats

Bij de Novice B Girls, groep A (5 deelnemers)

  • Jolien Jennes --> 2de plaats
  • Tineke De Coster --> 4de plaats

Proficiat allemaal, een mooie start van het seizoen !!  Foto's vind je hier 

 



Wedstrijdresultaten seizoen 2015 - 2016

7 mei :  Beker Van Leuven

Bij de Novice B Girls, groep B (9 deelnemers)

  • Jolien de Coster --> 8ste plaats
Bij de Novice B Girls, groep A (22 deelnemers)
  • Jolien Jennes --> 7de plaats
  • Tineke De Coster --> 17de plaats
  • Amaren Geers--> 20ste plaats

Bij de Pre-Miniemen Girls, groep 1 (10 deelnemers)

  • Inke Jansen --> 3de plaats...

Bij de Pre-Miniemen Girls, groep 2 (13 deelnemers)

  • Charlotte Jennes --> 1ste plaats
  • Edra Geers --> 4de plaats
  • Rosa-Leah Bernaerts --> 13de plaats

Bij de Miniemen Girls, groep B (8 deelnemers)

  • Sofie Bovee --> 2de plaats
  • Michelle Dickers --> 6de plaats

Bij de Novice A Girls, groep B (7 deelnemers)

  • Rune Wandels --> 1ste plaats

Bij de Novice A Boys (3 deelnemers)

  • Zen Boens --> 3de plaats

Proficiat !

Klik hier voor foto's en wil je de kür van één van onze leden op de "Beker van Leuven" nog eens herbekijken ? Dat kan door hier te klikken:

  • vanaf 50:20 --> Inke Jansen
  • vanaf 1:48:30 --> Edra Geers
  • vanaf 1:59:25 --> Rosa-Leah Bernaerts
  • vanaf 2:17:10 --> Charlotte Jennes
  • vanaf 3:01:15 --> Michelle Dickers

 30 april : Antartica Cup - Wilrijk

Bij de Novice B Girls, groep B (12 deelnemers)

  • Jolien de Coster --> 4de plaats

Bij de Novice B Girls, groep A (18 deelnemers)

  • Tineke De Coster --> 18de plaats

Ook hier werden nog de prijzen uitgedeeld voor het Provinciaal Kampioenschap 2015-2016 in de categorie Novice B Girls, groep A

  • Jolien Jennes --> 2de plaats
  • Tineke De Coster --> 3de plaats

Tijdens deze Antarcticacup te Wilrijk behaalden 2 van onze leden ook nog een hoger level !

  • Behaalde haar Miniemen Level --> Inke Jansen
  • Behaalde haar Novice A Level --> Charlotte Jennes 

Proficiat ! 

Klik hier voor foto's


17 april : Ruggeveld Battle - Deurne

 

Foto's vind je hier

 


16 april : AKR Skate Challenge - Deurne

Volgende AKR-leden behaalden genoeg punten afgelopen weekend tijdens de "AKR Skate Challenge" en behalen een hoger level

  • Edra Geers behaalde haar level Miniemen
  • Zen Boens behaalde zijn level Novice B

Hieronder de uitslag van onze leden die deelnamen aan onze eigen "AKR Skate Challenge" op onze thuis-ijsbaan Ruggeveld:

Bij de Pre-Miniemen Girls (14 deelnemers)

  • Edra Geers --> 2de plaats
  • Charlotte Jennes --> 5de plaats 
  • Rosa-Leah Bernaerts --> 11de plaats

Bij de Miniemen Girls, groep B (9 deelnemers)

  • Sofie Bovee --> 2de plaats
  • Michelle Dickers --> 7de plaats

Bij de Novice A Girls, groep B (7 deelnemers)

  • Rune Wandels --> 2de plaats

Bij de Novice A Boys, groep B (1 deelnemer)

  • Zen Boens --> 1ste plaats

Bij de Novice B Girls, groep B (9 deelnemers)

  • Jolien de Coster --> 9de plaats

Bij de Novice B Girls, groep A (26 deelnemers)

  • Amaren Geers --> 7de plaats
  • Jolien Jennes --> 8ste plaats
  • Shaury Van den Broeck --> 9de plaats
  • Tineke De Coster --> 13de plaats

Bij de Advanced Novice Girls, groep B (4 deelnemers)

  • Yana Hanssens --> 4de plaats

Dikke proficiat aan allemaal !!

De volledige uitslag kan je hier bekijken : http://www.kbkfwedstrijden.be/Skate%20Challe…/2016/index.htm


31 okt. :  Limant Cup - Turnhout

Bij de Preminiemen Girls (16 deelnemers)

  • Michelle Dickers --> 6de plaats
  • Charlotte Jennes --> 14de plaats

Bij de Novice A Girls, Groep B (10 deelnemers)

  • Tineke De Coster --> 1ste plaats
  • Rune Wandels --> 4de plaats
  • Emmi De Belder --> 6de plaats

Bij de Novice A Boys, Groep B (1 deelnemer)

  • Zen Boens --> 1ste plaats

Bij de Novice A Girls, Groep A (15 deelnemers)

  • Jolien Jennes --> 2de plaats

Klik hier voor foto's


Op de Rivieren Cup van behaalden maar liefst 2 van onze schaatsers een hoger level !!

Behaalde het level MINIEMEN : Michelle Dickers

Behaalde het level NOVICE B : Tineke De Coster

Dikke proficiat !!!


24 en 25 okt. :  Rivieren Cup - Deurne

Zaterdag B-wedstrijd vanaf het niveau Miniemen. Zondag B-wedstrijd voor de Pre-Miniemen en C-wedstrijd

ZATERDAG

Bij de Novice A Girls, Reeks B (8 deelnemers)

  • Tineke De Coster --> 2de plaats
  • Rune Wandels --> 5de plaats
  • Emmi De Belder --> 6de plaats

Bij de Novice A Boys, Reeks B (1 deelnemer)

  • Zen Boens --> 1ste plaats

Bij de Novice A Girls, Reeks A (9 deelnemers)

  • Jolien Jennes --> 2de plaats

Bij de Novice B Girls, Reeks A (15 deelnemers)

  • Shaury Van den Broeck --> 12de plaats
  • Amaren Geers --> 15de plaats

Bij de Advanced Novice Girls, Reeks B (8 deelnemers)

  • Yana Hanssens --> 7de plaats

Bij de Junior Ladies (10 deelnemers)

  • Kelly Beldé --> 9de plaats

ZONDAG

Bij de Preminiemen Girls (27 deelnemers)

  • Michelle Dickers --> 5de plaats
  • Inke Jansen --> 8ste plaats
  • Charlotte Jennes --> 17de plaats

Bij de C-Mini (11 deelnemers)

  • Edra Geers --> 1ste plaats
  • Kimberly Krynen --> 8ste plaats

Bij de C-Novice (9 deelnemers)

  • Merel Mostmans --> 4de plaats
  • Tatiana Van Sant --> 5de plaats

Bij de C-Senior (4 deelnemers)

  • Céline Praats --> 1ste plaats
  • Maud Hanssens --> 2de plaats

Klik hier voor de foto's


17 okt :  Pirouette Skating - Leuven

Een internationale B-competitie met deelnemers uit België, Luxemburg en Nederland:

  • Bij de Preminiemen Girls (20 deelnemers) : Inke Jansen --> 8ste plaats...
  • Bij de Novice A Girls Reeks A (21 deelnemers) : Jolien Jennes --> 10de plaats
  • Bij de Novice A Girls Reeks B (6 deelnemers) : Tineke De Coster --> 4de plaats en Emmi De Belder --> 6de plaats

Klik hier voor de foto's


Testen

TBC

Additional information